Hlavní stránka

Vítáme Vás na našich oficiálních stránkách, které jsme připravili pro naše příznivce. Vždy zde budete nacházet aktuální informace a zajímavosti o nás.

18. listopadu

Ro(c)k pro rok 2014

Po krátké odmlce zdravíme všechny návštěvníky webu. Postupně budeme doplňovat nové fotky, které jsme dostali od našich milých příznivců Janurových, čímž velmi velmi děkujeme. Už brzy uvidíte nové obrázky z akcí proběhnuvších v letech 2013 a 2014, přičemž také vzpomeneme na zjevení velkého Kunta Kinteho, který nás poctil návštěvou při příležitosti pořádání Hippies party.

Zároveň Vás všechny srdečně zveme na další z vypečených akcí – Ro(c)k pro rok 2014, která se koná už tuto sobotu 22. listopadu v Dělnickém domě v Brně-Líšni. Lístky si můžete objednávat přes náš vzkazník, případně telefonický nebo emailový kontakt na nás. Uzávěrka je již 17. listopadu (ale volná místa pořád jsou, tak kdyby něco, hlaste se)!

Pracovní 31

Vaši GONGové

15. srpna

Myslela, že je to známka punku..

Vždycky jsme si vážili toho, že má kapela příznivce všech věkových kategorií, nemluvě o žánrových vyznáních. Nicméně, pole působnosti se rozrůstá i napříč různými živočišnými taxony. Už jsme populární i u bezobratlých, a oni neváhají obětovat čas, cestu, a dokazují svůj zájem návštěvou zábavy. (A dokonce zvučit se jí zachtělo..)

naweb_kobylka

Všechna čest, ty bigbeatová kobylko!
GONG