Hlavní stránka

Vítáme Vás na našich oficiálních stránkách, které jsme připravili pro naše příznivce. Vždy zde budete nacházet aktuální informace a zajímavosti o nás.

28. června

Pivní festival v Padochově u Oslavan

Zdravíme všechny návštěvníky Gong-rock webu.
Nenechte si ujít nadcházející Pivní festival v Padochově u Oslavan, který vypukne v sobotu 4. července! Ke slyšení bude více než 6 kapel, k ochutnání více než 50 druhů piva z 12 minipivovarů z celé ČR, a po celý den bude probíhat několik pivních soutěží!
Kapela GONG začíná hrát ve 20:30 a bude vás bavit až do pozdních nočních hodin.
Podrobnější info na stránkách festivalu: http://www.pivni-festival.eu/

Těšíme se na Vás.
Kapela GONG

20. dubna

NOVÉ FOTO

NOVÉ FOTKY GONGU A REGONU V GALERII!! Mrkněte a napište, jak se vám líbí :D

15. února

Fotky jsou ve stádiu zpracování.. COMING SOON!

Jak jsme slíbili dříve, na fotkách se pracuje a co nevidět je tu můžete čekat. Prozatím ohlédnutí za návštěvou samotného Kunta Kinteho, který, poctivší svou návštěvou Hippies party, přinesl zajímavou historku o původu písničky Nothing else matters, která se nyní dále šíří (kdo nezná, nechť dorazí na zábavu, a pozná :-D ). A také děkujeme za poskytnutý materiál panu fotografu Zdeňkovi a taky manželům Janurovým (a děkujeme taky Jiřce a Rudovi- oni už budou vědět..) a celé jejich bandě. Jsme rádi, že chodíte.

na str

Vaši GONGové

13. února

Rocková vřava a vřící kotel na Zoo dnech

Bylo nám velikou ctí a potěšením se v uplynulých týdnech zúčastnit dvou velmi vydařených akcí. „Rock na vsi“, 11. ročník plesu v Ostopovicích, tentokrát s rockovou tematikou, kde místní návštěvníci nasadili laťku vysoko ohromujícími kostýmy a neutuchající touhou se bavit, se spolu s úžasným zážitkem z vědecké konference Zoologické dny v Brně, kde studenti i vědečtí pracovníci všech možných instutucí z celé republiky a okolí vytvořili krásnou atmosféru, bavili se naplno a tento vřící kotel, pogující i tancující od začátku do konce, nás velmi potěšil (a jelikož pod-adminovi skončilo zkouškové období, brzy budou i slíbené fotky), řadí zatím mezi nejvydařenější akce letošní sezóny. Ještě jednou moc děkujeme pořadatelům za pozvání!
No a kde nás můžete v průběhu měsíce vidět dál? Třeba 21. února v hudebním klubu Mosillana v Ivančicích-Alexovicích, nebo o týden později ve Zbýšově na Pamíru.
Prozatím hudbě zdar, bigbeatu zvlášť.

Vaši GONGové