Hlavní stránka

Vítáme Vás na našich oficiálních stránkách, které jsme připravili pro naše příznivce. Vždy zde budete nacházet aktuální informace a zajímavosti o nás.

26. srpna

Letní sezóna zakončena

A dá se říct, že velice úspěšně. Počasí nám přálo a žádná prázninová akce letos nemusela být zrušena kvůli povětrnostním podmínkám. Oproti minulým letům je to úspěch. :) Po poslední krásné letní noci pod širým nebem a rozloučení s létem v Ústavu biologie obratlovců ve Studenci (čímž znovu děkujeme pořadatelům a všem Studeneckým za vstřícné přijetí, nadšení a elán, s jakým si zábavu užili), se od září opět přesouváme pod střechy kulturních domů a podobných zařízení a doufáme, že se tam s Vámi v hojném počtu zase sejdeme. Začínáme jako již tradičně ve Zbýšově na Pamiru v sobotu 13. září, tak si to nenechte ujít.

Těšíme se na Vás!

GONG

15. srpna

Myslela, že je to známka punku..

Vždycky jsme si vážili toho, že má kapela příznivce všech věkových kategorií, nemluvě o žánrových vyznáních. Nicméně, pole působnosti se rozrůstá i napříč různými živočišnými taxony. Už jsme populární i u bezobratlých, a oni neváhají obětovat čas, cestu, a dokazují svůj zájem návštěvou zábavy. (A dokonce zvučit se jí zachtělo..)

naweb_kobylka

Všechna čest, ty bigbeatová kobylko!
GONG