Hlavní stránka

Vítáme Vás na našich oficiálních stránkách, které jsme připravili pro naše příznivce. Vždy zde budete nacházet aktuální informace a zajímavosti o nás.

17. května

A v čem to máš, v čepici? :)

Zdravíme všechny návštěvníky Gong-rock webu.
Poslušně hlásíme, že se nám podařilo odehrát a ve zdraví přežít naši první letně-zimní noc na Chobotu v Mohelně a ještě jednou děkujeme oslavenci Mirkovi a jeho kamarádům a rodině za pozvání a možnost zahrát si na jeho narozkách (taky za perfektně připravené podmínky včetně pódia) a Mirkovi přejeme všechno nejlepší a hlavně to zdraví a pohodu!
Nyní se na nás můžete přijít podívat do Ivančic na náměstí už tuto sobotu 23. května, kde si zahrajeme v rámci programu Chřestových slavností 2015. Tak si tuto 2v1 pochoutku (Gong+chřest) nenechte ujít.

Těšíme se na vás.
Vaši GONGáči

20. dubna

NOVÉ FOTO

NOVÉ FOTKY GONGU A REGONU V GALERII!! Mrkněte a napište, jak se vám líbí :D

15. února

Fotky jsou ve stádiu zpracování.. COMING SOON!

Jak jsme slíbili dříve, na fotkách se pracuje a co nevidět je tu můžete čekat. Prozatím ohlédnutí za návštěvou samotného Kunta Kinteho, který, poctivší svou návštěvou Hippies party, přinesl zajímavou historku o původu písničky Nothing else matters, která se nyní dále šíří (kdo nezná, nechť dorazí na zábavu, a pozná :-D ). A také děkujeme za poskytnutý materiál panu fotografu Zdeňkovi a taky manželům Janurovým (a děkujeme taky Jiřce a Rudovi- oni už budou vědět..) a celé jejich bandě. Jsme rádi, že chodíte.

na str

Vaši GONGové

13. února

Rocková vřava a vřící kotel na Zoo dnech

Bylo nám velikou ctí a potěšením se v uplynulých týdnech zúčastnit dvou velmi vydařených akcí. „Rock na vsi“, 11. ročník plesu v Ostopovicích, tentokrát s rockovou tematikou, kde místní návštěvníci nasadili laťku vysoko ohromujícími kostýmy a neutuchající touhou se bavit, se spolu s úžasným zážitkem z vědecké konference Zoologické dny v Brně, kde studenti i vědečtí pracovníci všech možných instutucí z celé republiky a okolí vytvořili krásnou atmosféru, bavili se naplno a tento vřící kotel, pogující i tancující od začátku do konce, nás velmi potěšil (a jelikož pod-adminovi skončilo zkouškové období, brzy budou i slíbené fotky), řadí zatím mezi nejvydařenější akce letošní sezóny. Ještě jednou moc děkujeme pořadatelům za pozvání!
No a kde nás můžete v průběhu měsíce vidět dál? Třeba 21. února v hudebním klubu Mosillana v Ivančicích-Alexovicích, nebo o týden později ve Zbýšově na Pamíru.
Prozatím hudbě zdar, bigbeatu zvlášť.

Vaši GONGové