Hlavní stránka

Vítáme Vás na našich oficiálních stránkách, které jsme připravili pro naše příznivce. Vždy zde budete nacházet aktuální informace a zajímavosti o nás.

15. července

Kdy a kde dál?

Přejeme všem návštěvníkům Gong-rock webu krásné a bezpečné prázdniny a dovolené :-)

Sice velmi časně, ale už teď vás srdečně zveme na další plánovanou letní akci,
která propukne v sobotu 1. sprna v Rosicích v areálu koupaliště.
Společně s kapelou Assy rock pro vás chystáme pořádnou nálož bigbeatu pro vaše uši. Ačkoliv voda v koupališti zatím není, věříme, že ani na nás, ani na vás nezůstane nitka suchá a tuto letní noc si společně patřičně užijeme.
Třeba takhle:

Doražte v hojném počtu. :-)

Těšíme se na Vás.
Kapela GONG

20. července

FOTKY Z RÉNY OD CHRUDOŠE!

Mrkněte do Galerie na zbrusu nové fotky z ivančické Rény.
Děkujeme Chrudošovi za jeho mistrný um a krásné fotografie. Komentáře vítány :)

Mějte se krásně.
Vaši GONGáči

15. února

Fotky jsou ve stádiu zpracování.. COMING SOON!

Jak jsme slíbili dříve, na fotkách se pracuje a co nevidět je tu můžete čekat. Prozatím ohlédnutí za návštěvou samotného Kunta Kinteho, který, poctivší svou návštěvou Hippies party, přinesl zajímavou historku o původu písničky Nothing else matters, která se nyní dále šíří (kdo nezná, nechť dorazí na zábavu, a pozná :-D ). A také děkujeme za poskytnutý materiál panu fotografu Zdeňkovi a taky manželům Janurovým (a děkujeme taky Jiřce a Rudovi- oni už budou vědět..) a celé jejich bandě. Jsme rádi, že chodíte.

na str

Vaši GONGové

13. února

Rocková vřava a vřící kotel na Zoo dnech

Bylo nám velikou ctí a potěšením se v uplynulých týdnech zúčastnit dvou velmi vydařených akcí. „Rock na vsi“, 11. ročník plesu v Ostopovicích, tentokrát s rockovou tematikou, kde místní návštěvníci nasadili laťku vysoko ohromujícími kostýmy a neutuchající touhou se bavit, se spolu s úžasným zážitkem z vědecké konference Zoologické dny v Brně, kde studenti i vědečtí pracovníci všech možných instutucí z celé republiky a okolí vytvořili krásnou atmosféru, bavili se naplno a tento vřící kotel, pogující i tancující od začátku do konce, nás velmi potěšil (a jelikož pod-adminovi skončilo zkouškové období, brzy budou i slíbené fotky), řadí zatím mezi nejvydařenější akce letošní sezóny. Ještě jednou moc děkujeme pořadatelům za pozvání!
No a kde nás můžete v průběhu měsíce vidět dál? Třeba 21. února v hudebním klubu Mosillana v Ivančicích-Alexovicích, nebo o týden později ve Zbýšově na Pamíru.
Prozatím hudbě zdar, bigbeatu zvlášť.

Vaši GONGové